Do góry
Kontakt
Gdańsk ul. Stanisława Wyspiańskiego 28/2
hello(m)tusztusz.com
Tel: +48 794 136 133

Pozycjonowanie

Z pewnością masz dużo pytań dotyczących tego czym jest pozycjonowanie i tego co się za nim kryje. Zacznij od przeczytania informacji umieszczonych poniżej. Na koniec pobierz naszą ofertę przygotowaną w formacie pdf i zapoznaj się z jej szczegółami. Następnie zapraszamy Ciebie do uzupełnienia i przesłania formularza zapytania w celu uzyskania niezobowiązującej oferty pozycjonowania twojej strony internetowej lub sklepu www. Nawiasem mówiąc warto to zrobić niezależnie od tego czy ostatecznie zdecydujesz się na współprace z nami, będziesz miał materiał do porównania ofert na rynku. Na koniec jeżeli pojawią się u Ciebie pytania, zapraszamy na spotkanie. Na którym postaramy się na nie odpowiedzieć. Nasze biuro mieści się w Gdańsku ul. Stanisława Wyspiańskiego 28/2.

Pobierz ofertę

Potrzebujesz więcej czasu na podjęcie decyzji,
pobierz ofertę i przeanalizuj jej szczegóły.

Bezpłatna wycena

Wypełnij formularz zapytania a my przedstawimy Ci ofertę.

Najważniejsze informacje na temat pozycjonowania.

Dlaczego warto pozycjonować 1.

Ponad 96% polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google.

Wyszukiwarka to podstawowe źródło poszukiwania informacji w Internecie. Dlatego prowadząc biznes, warto zadbać, aby nasi potencjalni klienci odnaleźli naszą witrynę internetową w wynikach wyszukiwania. W związku z tym jeżeli chcesz zaistnieć w Internecie, pozycjonowanie jest jednym z elementów, które należy wprowadzić do stałych działań marketingowych.

Pozycjonowanie w Google
Na czy polega pozycjonowanie 2.

Poprawienie widoczności strony w wynikach wyszukiwania.

Działania koncentrują się na optymalizacji serwisu internetowego oraz pozyskiwaniu wartościowych linków prowadzących do strony internetowej. Dlatego pozycjonowanie jest procesem ciągłym, jego efekty wymagają czasu. W konsekwencji potrzeba stałej, systematycznej pracy, aby osiągnąć rezultaty i utrzymać raz wypracowaną pozycję strony.

Seo pozycjonowanie
Ile kosztuje pozycjonowanie 3.

Cena zależy od konkurencyjności branży w której działasz.

Naszą współpracę opieramy o jeden z dwóch modeli wynagrodzenia: 1. wynagrodzenie za efekt 2. wynagrodzenie za efekt + opłata stała. Dobór modelu współpracy zależy od branży, zasięgu prowadzonej działalności i siły konkurencji, w otoczeniu której działasz. Wypełnij formularz. Prześlemy Tobie darmową ofertę pozycjonowania twojej strony.

Cennik pozycjonowania

Najczęściej zadawane pytania.

Czy dostanę gwarancję pozycji?

Podejmujemy szereg działań w kierunku poprawy pozycji twojej strony w wyszukiwarce. Z tym zamiarem prowadzone są nasze działania. Niemniej jednak algorytm Google jest nieprzewidywalny i ulega ciągłym zmianom. Dlatego nie możemy zagwarantować określonej pozycji strony w wyszukiwarce.

Jakie formy rozliczenia są dostępne przy podejmowaniu współpracy?

Naszą współpracę opieramy o jeden z dwóch modeli wynagrodzenia: wynagrodzenie za efekt lub wynagrodzenie za efekt + opłata stała. W związku z tym to jaki model rozliczeń jest możliwy zależy od branży i poziomu konkurencji w jakim działa firma.

W jaki sposób sprawdzane są pozycje strony internetowej?

Pozycje strony sprawdzane są przez zewnętrzne, niezależne narzędzia internetowe takie jak ASPS.pl.

Czy dostanę raport z pozycjonowania?

Tak, pod koniec miesiąca przesyłamy raport pokazujący zmianę pozycji strony internetowej w wyszukiwarce Google w każdym dniu miesiąca.

Na jak długo podpisywana jest umowa?

Umowa podpisywana jest na okres roku z możliwością jednomiesięcznego wypowiedzenia.

Używamy plików cookies. Zapoznaj się z