Kontakt
Gdańsk ul. Stanisława Wyspiańskiego 28/2
hello(m)tusztusz.com
Tel: +48 794 136 133

Jednym z elementów skuteczności strony internetowej jest jej widoczność w wyszukiwarce internetowej. Dlatego jeżeli strona nie jest prawidłowo zoptymalizowana nie będzie skuteczna. W związku z tym audyt SEO strony internetowej pozwoli na skuteczne zdiagnozowanie słabych i mocnych punktów w strukturze strony www. Celem audytu SEO jest analiza strony internetowej, która ma za zadanie sprawdzić parametry mogące mieć wpływ na widoczność strony w wyszukiwarce i pozycjonowanie.

Zapoznaj się z informacjami poniżej i pobierz naszą ofertę w formacie pdf. Następnie jeżeli chciałbyś uzyskać informacje dotyczące wyceny uzupełnij formularz i prześlij do nas zapytanie. Na koniec jeżeli będziesz miał dodatkowe pytania lub wątpliwości, zapraszamy Ciebie na spotkanie aby je przedyskutować. Nasze biuro mieści się w Gdańsku ul. Stanisława Wyspiańskiego 28/2.

Pobierz ofertę

Potrzebujesz więcej czasu na podjęcie decyzji, pobierz ofertę i przeanalizuj jej szczegóły.

Bezpłatna wycena

Wypełnij formularz zapytania a my przedstawimy Ci ofertę.

Co sprawdzamy podczas audytu SEO.

1.

Architektura informacji.

Sprawdzamy strukturę informacji to w jaki sposób zbudowany jest serwis. np. kategorie w sklepie internetowym.

seo analiza
2.

Sława kluczowe.

Przeanalizujemy jakie słowa kluczowe są wartościowe w twojej branży. Na co warto się pozycjonować.

Słowa kluczowe
3.

Treści.

Sprawdzimy dopasowanie treści do słów i wyrażeń kluczowych do obecnej treści strony internetowej.

Treści seo
4.

Optymalizacja.

Przetestujemy prędkość ładowania i dostosowanie serwisu do urządzeń mobilnych.

Mobilna strona
5.

Indeksacja.

Przeanalizujemy poziom zaindeksowania strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Indeksowanie w Google

Najczęściej zadawane pytania.

Jakie są koszty przeprowadzenia analizy SEO?

Cena analizy uzależniona jest o wielkości serwisu internetowego. W związku z tym w przypadku małych serwisów, ich struktura jest mniejsza a co za tym idzie do przeanalizowania jest mniej podstron. W przypadku dużych serwisów czy sklepów internetowych, ich struktura jest bardziej skomplikowana dlatego wymagają więcej pracy. Dlatego jeżeli chcesz poznać cenę audytu SEO dla swojego serwisu, wypełnij formularz bezpłatnej wyceny.

Czy moja strona podczas audytu SEO będzie działać?

Tak serwis będzie działał. Audyt nie ma wpływu na funkcjonowanie twojego serwisu. Z tego powodu niezależnie czy będzie to sklep internetowy czy zwykła strona, audyt nie będzie miał wpływu na jej działanie.

Co będzie wynikiem audytu?

Wynikiem naszej pracy jest dokument, który przedstawia opis problemów i sposób ich rozwiązania. Tak aby w rezultacie strona mogła lepiej współpracować z wyszukiwarką Google i doskonalej się pozycjonowała.

Czy naprawiacie błędy wykryte podczas audytu SEO?

Audyt SEO opisuje problemy i sposób ich rozwiązania. Jednak należy pamiętać, że do wdrożenia poprawek potrzebny jest programista, informatyk oraz grafik. W związku z tym możesz zlecić nam wycenę poprawy zdiagnozowanych problemów ale sam audyt ich nie rozwiązuje tylko ujawnia ich istnienie.

Używamy plików cookies. Zapoznaj się z