Kontakt
Gdańsk ul. Stanisława Wyspiańskiego 28/2
hello(m)tusztusz.com
Tel: +48 794 136 133

Nasze studio fotograficzne zrealizuje sesje zdjęciową dla twojej marki lub produktu. W związku z tym wykonujemy zdjęcia produktowe – packshoty, na białym tle lub innym wybranym kolorze. Następnie w naszej ofercie znajdziesz zdjęcia typu duch, sesje z modelką, a także zdjęcia w aranżacji przydatne w prowadzeniu profili serwisów społecznościowych. Dodatkowo możliwe jest zorganizowanie sesji biznesowych lub rodzinnych. W związku z tym zajmujemy się całym procesem od przygotowania scenografii przez realizację sesji (wizaż / makeup) kończąc na retuszu zdjęć i postprodukcji. Co więcej na indywidualne zamówienie możemy stworzyć scenografię lub aranżację wnętrza zgodnie ze specyfikacją sesji. Na koniec zobacz nasze przykładowe realizacje i odwiedź nasze studio fotograficzne – Gdańsk ul. Stanisława Wyspiańskiego 28/2.

Wycena sesji

Wypełnij formularz zapytania a my przedstawimy Ci ofertę.

Cennik Packshoty

Cennik wykonania zdjęć produktowych, packshotów.

Najczęściej zadawane pytania.

Czy sesje trzeba wcześniej umawiać?

Tak, niezależnie czy chodzi o sesje reklamowe, biznesowe, rodzinne czy realizację zdjęć produktowych. Każda sesja powinna zostać zaplanowana wcześniej. W sprawie prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub formularza wyceny jeżeli chodzi o sesje produktowe – packshoty.

Jakie są koszty sesji?

Jeżeli chodzi o packshoty – zdjęcia produktowe, mamy z góry ustalony cennik packshoty uzależniony o ilości zdjęć. W przypadku pozostałych sesji prosimy o kontakt mailowy.

Wybrane realizacje

Packshoty koszulki Cleant

Packshoty koszulki Cleant

Packshoty bluzy Cleant

Packshoty bluzy Cleant

Fotografia obuwia

Fotografia obuwia

Używamy plików cookies. Zapoznaj się z

Packshoty koszulki Cleant

Packshoty T-shirtów dla marki Cleant. Zdjęcia koszulek zostały wykonane na przezroczystym tle. Jeżeli chcesz wykonać zdjęcia dla swojej marki skontaktuj się z nami.
Zobacz

Packshoty bluzy Cleant

Zdjęcia produktowe dla marki Cleant. Zdjęcia bluz zostały wykonane na przezroczystym tle. Jeżeli chcesz wykonać zdjęcia dla swojej marki skontaktuj się z nami.
 • Klient

  Cleant

 • Ilość zdjęć

  <100

Zobacz

Fotografia obuwia

Zdjęcia produktowe do sklepu internetowego Femestage Eva Minge. Fotografie zostały wykonane na jednolitym szarym tle. Jeżeli potrzebujesz podobnych zdjęć, skontaktuj się z nami.
 • Klient

  Femestage

 • Ilość zdjęć

  < 100

Zobacz