Kontakt
Gdańsk ul. Stanisława Wyspiańskiego 28/2
hello(m)tusztusz.com
Tel: +48 794 136 133

Pozycjonowanie stron www. Prosty i czytelny model rozliczeń. Płacisz tylko jeżeli twoja strona internetowa znajduje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Uzupełnij formularza zapytania żeby otrzymać wycenę pozycjonowania twojej strony internetowej na wybrane frazy kluczowe. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat pozycjonowania pobierz naszą ofertę poniżej lub umów się na spotkanie w naszym biurze w Gdańsku. Pamiętaj nic nie tracisz, płacisz tylko za wyniki pozycjonowania.

Pobierz ofertę

Potrzebujesz więcej czasu na podjęcie decyzji,
pobierz ofertę i przeanalizuj jej szczegóły.

Bezpłatna wycena

Wypełnij formularz zapytania a my przedstawimy Ci ofertę.

Pozycjonowanie stron internetowych.

Dlaczego warto pozycjonować 1.

Ponad 96% polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google.

Wyszukiwarka to podstawowe źródło poszukiwania informacji w Internecie. Dlatego prowadząc biznes, warto zadbać, aby nasi potencjalni klienci odnaleźli naszą witrynę internetową w wynikach wyszukiwania. W związku z tym jeżeli chcesz zaistnieć w Internecie, pozycjonowanie jest jednym z elementów, które należy wprowadzić do stałych działań marketingowych.

Pozycjonowanie w Google
Na czy polega pozycjonowanie 2.

Poprawienie widoczności strony w wynikach wyszukiwania.

Działania koncentrują się na optymalizacji serwisu internetowego oraz pozyskiwaniu wartościowych linków prowadzących do strony internetowej. Dlatego pozycjonowanie jest procesem ciągłym, jego efekty wymagają czasu. W konsekwencji potrzeba stałej, systematycznej pracy, aby osiągnąć rezultaty i utrzymać raz wypracowaną pozycję strony.

Seo pozycjonowanie
Ile kosztuje pozycjonowanie 3.

Cena zależy od konkurencyjności branży w której działasz.

Naszą współpracę opieramy o jeden z dwóch modeli wynagrodzenia: 1. wynagrodzenie za efekt 2. wynagrodzenie za efekt + opłata stała. Dobór modelu współpracy zależy od branży, zasięgu prowadzonej działalności i siły konkurencji, w otoczeniu której działasz. Wypełnij formularz. Prześlemy Tobie darmową ofertę pozycjonowania twojej strony.

Cennik pozycjonowania

Najczęściej zadawane pytania.

Czy dostanę gwarancję pozycji?

Podejmujemy szereg działań w kierunku poprawy pozycji twojej strony w wyszukiwarce. Z tym zamiarem prowadzone są nasze działania. Niemniej jednak algorytm Google jest nieprzewidywalny i ulega ciągłym zmianom. Dlatego nie możemy zagwarantować określonej pozycji strony w wyszukiwarce.

Jakie formy rozliczenia są dostępne przy podejmowaniu współpracy?

Naszą współpracę opieramy o jeden z dwóch modeli wynagrodzenia: wynagrodzenie za efekt lub wynagrodzenie za efekt + opłata stała. W związku z tym to jaki model rozliczeń jest możliwy zależy od branży i poziomu konkurencji w jakim działa firma.

W jaki sposób sprawdzane są pozycje strony internetowej?

Pozycje strony sprawdzane są przez zewnętrzne, niezależne narzędzia internetowe takie jak ASPS.pl.

Czy dostanę raport z pozycjonowania?

Tak, pod koniec miesiąca przesyłamy raport pokazujący zmianę pozycji strony internetowej w wyszukiwarce Google w każdym dniu miesiąca.

Na jak długo podpisywana jest umowa?

Umowa podpisywana jest na okres roku z możliwością jednomiesięcznego wypowiedzenia.

Używamy plików cookies. Zapoznaj się z