Kontakt
Gdańsk ul. Stanisława Wyspiańskiego 28/2
hello(m)tusztusz.com
Tel: +48 794 136 133

Rozumiemy jak ważne jest posiadanie strony www, dlatego przygotowaliśmy ofertę dla małych i dużych firm. W obu przypadkach realizujemy zarówno proste strony jak i skomplikowane dedykowane projekty aplikacji webowych. Niezależnie od tego czego potrzebujesz przygotujemy dla Ciebie świetny projekt. W związku z tym jeżeli masz pytania lub chcesz porozmawiać o swoich potrzebach, napisz do nas lub umów się na spotkanie. Nasze biuro mieści się w Gdańsku ul. Stanisława Wyspiańskiego 28/2.

Kliknij jeżeli potrzebujesz prostej strony internetowej np. strona firmowa.

Potrzebujesz prostych i funkcjonalnych rozwiązań typu strona firmowa z przystępnym w obsłudze systemem zarządzania treścią? Jeżeli twoja odpowiedź brzmi TAK to jesteś we właściwym miejscu. W związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet „DOBRY POCZĄTEK”. A zatem pobierz ofertę DOBRY POCZĄTEK w formacie pdf  i  przeczytaj uważnie informacje umieszczone poniżej. Jeżeli będziesz miał pytania lub watpliwości, skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy o twoich potrzebach.

Kliknij jeżeli potrzebujesz dedykowanej aplikacji webowej.

Poszukujesz rozwiązań opartych o aplikacje open source (np. Magento, PrestaShop), frameworki (np. Ruby on Rails, ASP.net) lub dedykowane rozwiązań, które zostaną napisane specjalnie dla Ciebie (np. Integracja sklepu z System Comarch ERP XL) ? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK jesteś we właściwym miejscu. Ponieważ realizujemy tego typu projekty na każdym etapie lub jego wybranym fragmencie. Zaczynając od procesu przygotowania specyfikacji, poprzez opracowanie makiet funkcjonalnych, dalej projektowanie layoutu, kończąc na kodowaniu i uruchomieniu oprogramowania. Ponadto przy projektach dedykowanych współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami technologicznymi typu Software House. W związku z tym jeżeli chcesz rozpocząć pierwszy etap wyceny projektu uzupełnij i prześlij do nas formularz zapytania.

Oferta
DOBRY POCZĄTEK

Potrzebujesz prostej strony internetowej,
pobierz ofertę "na DOBRY POCZĄTEK" i przeanalizuj jej szczegóły.

Projekty
DEDYKOWANE

Potrzebujesz niestandardowych rozwiązań. Wypełnij formularz zapytania a my przedstawimy Ci ofertę.

Najważniejsze informacje na temat pakietu "DOBRY POCZĄTEK".

1.

Konfiguracja.

Pomożemy Tobie w wyborze domeny i hostingu. Dodatkowo wykonamy konfigurację serwera i domeny. Następnie zainstalujemy stronę na serwerze.

Hosting www
2.

Grafika.

Zarekomendujemy najlepszą strukturę treści dla strony. Dodatkowo przygotujemy grafikę dopasowaną do twojej branży.

Grafik www
3.

Mobilność.

Dostarczymy Ci stronę w wersji mobilnej. W związku z tym dostępnej na komputerze, tablecie i telefonie.

Strona responsywna
4.

Treści.

Przygotujemy informacje o cookies wymagane przez prawo. Dodatkowo wprowadzimy przygotowane przez Ciebie treści na stronę.

seo www
5.

Konfiguracja.

Umieścimy na stronie formularz kontaktowy. Dodatkowo dodamy Mapy Google zainstalujemy statystyki Google Analitycs.

strony www formularz kontaktowy
6.

Zarządzanie.

Swoją stroną będziesz mógł zarządzać samodzielnie po zalogowaniu do panelu administracyjnego.

cms strony www

Najczęściej zadawane pytania.

Ile kosztuje strona internetowa?

Wszystko zależy od twoich potrzeb. Dlatego w podstawowej wersji strony www pakietu „DOBRY POCZĄTEK” to jedyne 2500 netto. Jednak możesz poszerzyć pakiet o dodatkowe usługi i funkcjonalności. W miarę rozszerzania wymagań zmienia się cena usługi. Dlatego aby dowiedzieć się więcej na ten temat pobierz nasz pdf z ofertą. Dodatkowo Poza gotowymi pakietami realizujemy projekty indywidualne. Zaczynając od procesu przygotowania specyfikacji, poprzez opracowanie makiet funkcjonalnych, dalej projektowanie layoutu, kończąc na kodowaniu i uruchomieniu oprogramowania. W przypadku dedykowanych i skomplikowanych projektów koszty wdrożenia są wielokrotnie wyższe od pakietu „DOBRY POCZĄTEK”. Jeżeli chcesz rozpocząć etap wyceny takiego projektu uzupełnij i wyślij do nas formularz zapytania.

Czy muszę sam przygotować treści na stronę?

Nie jest to konieczne. Natomiast jeżeli chcesz obniżyć koszty strony www możesz samodzielnie przygotować treści, które my wprowadzimy. Mając to na uwadze możesz również zlecić nam napisanie tekstów, które po akceptacji przez Ciebie zostaną umieszczone w serwisie.

Czy mogę rozbudować pakiet ``DOBRY POCZĄTEK`` w przyszłości?

Tak, rozbudowę strony możesz zlecić nam w przyszłości. Każde prace tego typu wyceniamy indywidualnie.

Czy możecie zająć się pozycjonowaniem mojej strony?

Tak, możesz nam również zlecić pozycjonowanie swojej strony www jako dodatkową usługę.

Czy nauczycie mnie korzystania ze strony?

Dostaniesz filmik instruktażowy z instrukcją w jaki sposób wymieniać treści na stronie. Zarządzanie strony wymaga pewnej wiedzy na temat systemów zarządzania treścią, które mogą sprawić trudność osobom nie mającym z nimi dotychczas do czynienia. Dlatego w przyszłości możesz nam zlecać prace związane z aktualizacją całego serwisu w ramach usługi wsparcia. Prace tego typu rozliczane są za roboczogodziny.

Używamy plików cookies. Zapoznaj się z