Kontakt
Gdańsk ul. Stanisława Wyspiańskiego 28/2
hello(m)tusztusz.com
Tel: +48 794 136 133

Nasze uługi

Druk

Wydrukujemy dla Ciebie większość materiałów niezbędnych do sprawnego prowadzenia i funkcjonowania firmy. Od wizytówek poprzez katalogi reklamowe na billboardach wielkopowierzchniowych kończąc. Pomożemy Tobie w doborze materiałów, uszlachetnień i techniki druku. Możemy zrealizować twój projekt od A do Z projektując wyjątkową grafikę lub tylko go wydrukować.

 

Przejdź do strony zamówień: druk online.

Grafika

Z nami zrealizujesz wszystkie niezbędne materiały reklamowe dla swojej firmy. Zarówno projekty do druku jak i grafiki lub animacje przeznaczone do internetu. Zrealizujemy dla Ciebie wyjątkowe materiały poligraficzne takie jak katalogi czy reklamy prasowe. Wykonamy animacje HTML5 zgodnie ze specyfikacją sieci reklamowych a nawet animowane filmy rysunkowe z profesjonalnym głosem lektora.

 

Zapraszamy na spotkanie 794 136 133 lub wysłanie zapytania.

Fotografia

Z nami zrealizujesz sesje fotograficzne do reklamy, sklepu internetowego, lifestylowe do social media oraz biznesowe. Organizujemy i wykonujemy zdjęcia z modelkami i modelami np. do katalogów lub sklepu internetowego. Wykonujemy sesje produktowe tzw. packshoty na białym tle lub w aranżacji. Przygotowujemy zdjęcia obrotowe 360 umożliwiające zaprezentowanie dowolnego produktu z każdej strony. Dodatkowo istnieje możliwość zbudowania scenografii lub zaaranżowania studia zgodnie z wymogami sesji.

 

Przejdź do strony studio fotograficzne lub packshoty w przypadku sesji produktowych.

Social media

Realizujemy działania związane z prowadzeniem i obsługą profili social media dla marek i firm na popularnych serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, TikTok czy Linkedin. Przygotowujemy strategię oraz plan działań. Tworzymy angażujący content, prowadzimy komunikację i interakcję ze społecznością.

 

Zobacz ofertę agencja social media. Zapraszamy na spotkanie 794 136 133 lub wysłanie zapytania.

Strony www

Tworzymy strony internetowe dopasowane do wymagań i budżetu twojej firmy. Nasza propozycja skierowana jest do przedsiębiorców z sektora MSP jak i dużych przedsiębiorstw. Dlatego nasz oferta obejmuje zarówno wizytówki firmowe jak i skomplikowane aplikacje e-commerce zintegrowane za pomocą Web API z systemami klasy ERP.

 

Zobacz ofertę na strony www.

Pozycjonowanie

Zajmiemy się poprawą widoczności twojej strony w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców lokalnych jak i branż wysoko konkurencyjnych działających na rynku ogólnopolskim. Dlatego posiadamy transparentne modele wynagrodzenia w modelu „płatności za efekt” i „płatność za efekt + abonament”, które uzależnione są od rodzaju i konkurencyjności prowadzonej działalności.

 

Przejdź do strony oferty pozycjonowanie stron www.

Audyt SEO

Przeprowadzamy audyty stron internetowych pod kontem wytycznych wyszukiwarki Google. Podczas badania sprawdzamy architekturę informacji, treści i słowa kluczowe, szybkość ładowania strony i inne parametry mogące mieć wpływ na widoczność strony w wyszukiwarce i pozycjonowanie.

 

Zapraszamy na spotkanie 794 136 133 lub wysłanie zapytania.

Newsletter

Projektujemy i kodujemy skuteczne newslettery, które podnoszą sprzedaż i zwiększają konwersję. Możesz nam zlecić zarówno projekt samej grafiki, zakodowanie plików HTML jak również wysyłkę mailingu. Z każdej wysyłki dostaniesz szczegółowy raport, w którym znajdziesz między innymi informacje jak wiele osób otworzyło e-mail i zostało przeniesionych na stronę docelową kampanii.

 

Zapraszamy na spotkanie 794 136 133 lub wysłanie zapytania.

Używamy plików cookies. Zapoznaj się z